Introducció
El nostrePaper de seda facialestà fabricat amb pasta de fusta verge de primera qualitat.
Proporcioneu una textura suau, una força fiable i una alta absorció per a aplicacions d'higiene diàries.
Dissenyat per a supermercats, proveïdors d'hostaleria, marques de teixits i distribuïdors majoristes.
Especificacions
|
Nom del producte |
Paquet suau de teixit facial |
|
Mides |
170 * 140 mm o personalitzat |
| Capa: | 5 capes o personalitzats |
|
Servei OEM/ODM: |
1. Material / Pes
|
Detalls del producte

| Nom del producte: | Paquet suau de teixit facial |
| Material: | Pasta de fusta verge |
| Mida del full: | 170*140 mm |
| Capa: | 5 capes |
| Tirades: | 350 fulls (70 tirades) |
| fragància: | N/A |
| MOQ: | 1 contenidor de 40 peus |
| Pes/paquet: | 100g |
| Mida del paquet: | 14x9x6cm |
| Paquet: | 8 paquets / bossa de mànec, 5 bosses de mànec / cartró |
Característiques



Els nostres Avantatges
1.OEM, ODM disponible.
2. Resposta oportuna.
3.Excel·lent servei postvenda-.
4.Els nostres productes són necessitats per a la vida, no estacions de descans, tenen un cost baix i un preu just.
5 "Qualitat primer" filosofia empresarial.
Taller de 6.300.000 classes.
7.Mostres gratuïtes disponibles, el client només ha de pagar el transport.
La nostra fàbrica
La fàbrica té diverses línies de producció, magatzems de productes acabats, magatzems de materials i laboratoris d'R+D.

Els nostres certificats
Certificació: ISO9001, CE, FDA, ISO14001, OHSAS18001, etc.

Preguntes freqüents
P1. Quin és el vostre MOQ?
A1:Bolquer per a nadons: contenidor d'1 * 40'HQ amb 4 mides mixtes o contenidor d'1 * 20FT amb 2 mides barrejades
TOvallola Sanitària: 1 * 40HQ amb 2 mides mixtes o contenidor d'1 * 20FT amb una mida mixta.
P2. Quina és la vostra capacitat de producció?
A2: Bolquer per a nadons: 58 * 40HQ/mes PANTALONS DE BEBÉ BOLQUER: 70*40HQ/mes
CATERADOR ADULT: 60 * 40HQ/mes PANTALONS PER A ADULTS Bolquers: 29*40HQ/mes
P3. Quina és la data de lliurament?
A3:Aproximadament 15-30 dies després de rebre el vostre dipòsit.
P4. Quines són les condicions de pagament?
A4:Dipòsit del 30% per T/T, saldo contra còpia de BL.
Etiquetes populars: paper de seda facial suau, proveïdors de paper de seda facial suau de la Xina, fàbrica


