Descripció
Introducció
El nostreMocador de paper facialestà fet de polpa de fusta 100% verge.
Agradable a la pell amb textura suau, força fiable i alta absorbència.
Dissenyat per a supermercats, proveïdors d'hostaleria, marques de teixits i distribuïdors majoristes.
Especificacions
| Nom del producte: | Paquet suau de teixit facial |
| Material: | Pasta de fusta verge |
| Mida del full: | 180 * 128 mm |
| Capa: | 4 capes |
| Tirades: | 360 fulls (90 tirades) |
| fragància: | N/A |
| MOQ: | 1 contenidor de 40 peus |
| Pes/paquet: | 100g |
| Mida del paquet: | 13x9x5,5cm |
| Paquet: | 8 paquets / bossa de mànec, 5 bosses de mànec / cartró |
Detalls del producte


Característiques

Els nostres Avantatges
1.OEM, ODM disponible.
2. Resposta oportuna.
3.Excel·lent servei postvenda-.
4.Els nostres productes són necessitats per a la vida, no estacions de descans, tenen un cost baix i un preu just.
5 "Qualitat primer" filosofia empresarial.
Taller de 6.300.000 classes.
7.Mostres gratuïtes disponibles, el client només ha de pagar el transport.
La nostra fàbrica
La fàbrica té diverses línies de producció, magatzems de productes acabats, magatzems de materials i laboratoris d'R+D.

Els nostres certificats
Certificació: ISO9001, CE, FDA, ISO14001, OHSAS18001, etc.

Preguntes freqüents
P1. Quin és el vostre MOQ?
A1:Bolquer per a nadons: contenidor d'1 * 40'HQ amb 4 mides mixtes o contenidor d'1 * 20FT amb 2 mides barrejades
Bolquer per a adults: contenidor 1*40'HQ amb 2 mides mixtes o contenidor 1*20FT amb 1 mida.
TOvallola Sanitària: 1 * 40HQ amb 2 mides mixtes o contenidor d'1 * 20FT amb una mida mixta.
P2. Quina és la vostra capacitat de producció?
A2: Bolquer per a nadons: 58 * 40HQ/mes PANTALONS DE BEBÉ BOLQUER: 70*40HQ/mes
CATERADOR ADULT: 60 * 40HQ/mes PANTALONS PER A ADULTS Bolquers: 29*40HQ/mes
P3. Quina és la data de lliurament?
A3:Aproximadament 15-30 dies després de rebre el vostre dipòsit.
P4. Quines són les condicions de pagament?
A4:Dipòsit del 30% per T/T, saldo contra còpia de BL.
TOvallola Sanitària: 1 * 40HQ amb 2 mides mixtes o contenidor d'1 * 20FT amb una mida mixta.
P2. Quina és la vostra capacitat de producció?
A2: Bolquer per a nadons: 58 * 40HQ/mes PANTALONS DE BEBÉ BOLQUER: 70*40HQ/mes
CATERADOR ADULT: 60 * 40HQ/mes PANTALONS PER A ADULTS Bolquers: 29*40HQ/mes
P3. Quina és la data de lliurament?
A3:Aproximadament 15-30 dies després de rebre el vostre dipòsit.
P4. Quines són les condicions de pagament?
A4:Dipòsit del 30% per T/T, saldo contra còpia de BL.
Etiquetes populars: mocador de paper facial, proveïdors de mocador de paper facial de la Xina, fàbrica


