Introducció
Venda a l'engròs de paper de mocador facial, fabricant de paper de mocador facial
Material: 100% polpa de fusta verge
L'estructura de teixit de 4 capes millora l'absorció d'aigua i la durabilitat alhora que manté la suavitat.
Adequat per netejar diàriament, desmaquillar i aplicacions de pell sensible.
Especificacions
| Nom del producte: | Paquet suau de paper de seda facial |
| Material: | Pasta de fusta verge |
| Mida del full: | 175 * 175 mm |
| Capa: | 4 capes |
| Tirades: | 400 fulls (100 tirades) |
| fragància: | N/A |
| MOQ: | 1 contenidor de 40 peus |
| Pes/paquet: | 143g |
| Mida del paquet: | 17,5x9x7cm |
| Paquet: | 8 paquets / bossa de mànec, 5 bosses de mànec / cartró |
Detalls del producte

Paper de seda facial
Paquet suau amb un disseny fàcil d'arrencar
Amb Patró
Sense fragància
Característiques

Els nostres Avantatges
1.OEM, ODM disponible.
2. Resposta oportuna.
3.Excel·lent servei postvenda-.
4.Els nostres productes són necessitats per a la vida, no estacions de descans, tenen un cost baix i un preu just.
5 "Qualitat primer" filosofia empresarial.
Taller de 6.300.000 classes.
7.Mostres gratuïtes disponibles, el client només ha de pagar el transport.
La nostra fàbrica
La fàbrica té diverses línies de producció, magatzems de productes acabats, magatzems de materials i laboratoris d'R+D.

Els nostres certificats
Certificació: ISO9001, CE, FDA, ISO14001, OHSAS18001, etc.

Preguntes freqüents
P1. Quin és el vostre MOQ?
A1:Bolquer per a nadons: contenidor d'1 * 40'HQ amb 4 mides mixtes o contenidor d'1 * 20FT amb 2 mides barrejades
TOvallola Sanitària: 1 * 40HQ amb 2 mides mixtes o contenidor d'1 * 20FT amb una mida mixta.
P2. Quina és la vostra capacitat de producció?
A2: Bolquer per a nadons: 58 * 40HQ/mes PANTALONS DE BEBÉ BOLQUER: 70*40HQ/mes
CATERADOR ADULT: 60 * 40HQ/mes PANTALONS PER A ADULTS Bolquers: 29*40HQ/mes
P3. Quina és la data de lliurament?
A3:Aproximadament 15-30 dies després de rebre el vostre dipòsit.
P4. Quines són les condicions de pagament?
A4:Dipòsit del 30% per T/T, saldo contra còpia de BL.
Etiquetes populars: paper de seda facial gran, grans proveïdors de paper de seda facial de la Xina, fàbrica


