Descripció
Introducció
Paquet de paper de seda facial
Paquet de paper de seda facial d'extracció inferior-muntat a la paret
Suau, durador, absorbent
Sense pols
Especificacions
| Paràmetre | Especificació |
|---|---|
| Nom del producte | Paquet de paper de seda facial |
| Material | Pasta de fusta verge |
| Tipus de producte | Paquet suau de teixits |
| Ply | 4 capes |
| Quantitat de fulls | 1000 fulls (250 tirades) |
| Pes del producte | 248 g |
| Mida del full | 115 × 170 mm |
| Mida del paquet | 22,5 × 12 × 9 cm |
| Tipus de textura | Amb Patró |
| Color | Blanc |
| Fragància | Opcional |
| Resistència a la tracció | Alta resistència humida i seca |
| Tipus d'embalatge | Pack suau |
| Servei OEM | Disponible |
| Aplicació | Domèstic, Comercial, Hostaleria |
Detalls del producte

Material: 100% polpa de fusta verge
Capa: 4 capes
Tirades: 1000 fulls (250 tirades)
Pes/paquet: 248 g
Mida del full: 115 * 170 mm
Mida del paquet: 22,5 × 12 × 9 cm
Característiques



Els nostres Avantatges
1.OEM, ODM disponible.
2. Resposta oportuna.
3.Excel·lent servei postvenda-.
4.Els nostres productes són necessitats per a la vida, no estacions de descans, tenen un cost baix i un preu just.
5 "Qualitat primer" filosofia empresarial.
Taller de 6.300.000 classes.
7.Mostres gratuïtes disponibles, el client només ha de pagar el transport.
La nostra fàbrica
La fàbrica té diverses línies de producció, magatzems de productes acabats, magatzems de materials i laboratoris d'R+D.

Els nostres certificats
Certificació: ISO9001, CE, FDA, ISO14001, OHSAS18001, etc.

Preguntes freqüents
P1. Quin és el vostre MOQ?
A1:Bolquer per a nadons: contenidor d'1 * 40'HQ amb 4 mides mixtes o contenidor d'1 * 20FT amb 2 mides barrejades
Bolquer per a adults: contenidor 1*40'HQ amb 2 mides mixtes o contenidor 1*20FT amb 1 mida.
TOvallola Sanitària: 1 * 40HQ amb 2 mides mixtes o contenidor d'1 * 20FT amb una mida mixta.
P2. Quina és la vostra capacitat de producció?
A2: Bolquer per a nadons: 58 * 40HQ/mes PANTALONS DE BEBÉ BOLQUER: 70*40HQ/mes
CATERADOR ADULT: 60 * 40HQ/mes PANTALONS PER A ADULTS Bolquers: 29*40HQ/mes
P3. Quina és la data de lliurament?
A3:Aproximadament 15-30 dies després de rebre el vostre dipòsit.
P4. Quines són les condicions de pagament?
A4:Dipòsit del 30% per T/T, saldo contra còpia de BL.
TOvallola Sanitària: 1 * 40HQ amb 2 mides mixtes o contenidor d'1 * 20FT amb una mida mixta.
P2. Quina és la vostra capacitat de producció?
A2: Bolquer per a nadons: 58 * 40HQ/mes PANTALONS DE BEBÉ BOLQUER: 70*40HQ/mes
CATERADOR ADULT: 60 * 40HQ/mes PANTALONS PER A ADULTS Bolquers: 29*40HQ/mes
P3. Quina és la data de lliurament?
A3:Aproximadament 15-30 dies després de rebre el vostre dipòsit.
P4. Quines són les condicions de pagament?
A4:Dipòsit del 30% per T/T, saldo contra còpia de BL.
Etiquetes populars: paquet de paper de seda facial, proveïdors de paper de seda facial de la Xina, fàbrica


